Online kasiinod pakuvad järjest enam uusi ja põnevaid hasartmänge ja mänguautomaadid on muutumas aina värvikamaks, põnevamaks ja võimalusterohkemaks.

Kuid mängijana on sul alati valikuvõimalus – alates kasiino valimisest lõpetades mängustrateegiate valikuga. Tahaksingi tuua mõned olulised näpunäited, mille järgimisel peaks teil online mänguautomaatide maailmas orienteerumine edaspidi oluliselt lihtsamaks muutuma.

Tea, millised online slotid on väärt mängimist

Kui sa pole mõnel konkreetsel online slotimasinal mängides kunagi midagi võitnud, siis tasuks selle masina juurest ilmselt edasi liikuda. Kuigi väidetakse, et iga keerutus on tänu suvalise numbri generaatorile täiesti iseseisev ja igal keerutusel on seega võrdne võiduvõimalus, siis soovitavad kogenumad mängijad pika kaotamise järel siiski kaaluda mõne teise slotikaga mängimist.

Mängi tasuta mängudel

Parim viis oma hasartmängude mänguoskuseid parandada, on tasuta mänguautomaadid. Õnneks pakuvad enamus online kasiinosid võimalust tasuta mänguautomaatidel mängudega tutvuda, misläbi saad sa oma strateegiad enne päris raha peale mängimist üle lihvida, ilma et see sulle midagi maksma läheks. Nii saad ka tutvuda maksetabelite, wild kaartide, korrutajate ja muude lisafunktsioonidega, mis iga mänguga kaasas käivad.

Kontrolli maksete tabeleid

Kui sa online mänguautomaate otsid ja endale sobivat välja valid, siis kontrolli kindlasti ka väljamaksete tabeleid – igal mänguautomaadil on oma kindel tabel! Sa võid üllatuda, kui erinevad need erinevates kasiinodes võivad olla. Nii et enne kui oma rahale head aega ütled, tasub enne taustauuring teha ja erinevate kasiinode väljamaksete tabelid läbi vaadata. Pikas perspektiivis on ka väikesed väljamaksete erinevused hasartmängude puhul olulised ja mõjutavad kokkuvõttes su rahalisi sissetulekuid väga palju.

Tasuta, tasuta, tasuta

Kuna online kasiinode tööstus on juba niivõrd suure konkurentsiga, üritavad kasiinod alati leida uusi nippe, kuidas mängijad just enda lehele saada. Selleks pakuvad nad mõnikord tasuta keerutusi ja hea õnne korral võib leida ka pakkumisi, mis ei eelda eelnevat sissemakset ega teatud summa peale eelnevalt mängimist. Sellest võimalusest tasub alati kinni haarata, sest sisuliselt pakub see shansi ilma panuseid tegemata raha võita! Selliseid pakkumisi küll väga tihti ette ei tule, kuid need on siiski leitavad. Ning isegi kui ei õnnestu raha võita, saab tänu nendele “päris” mängus kaasa lüüa ja mängust ehk ka realistlikuma ettekujutuse saada, kui seda võimaldaksid tasuta hasartmängud. On neid, kes väidavad, et tasuta mänguautomaadid ei pruugi alati päris mängule sarnaste väljamaksetega töötada ja näitavad ainult mängude optimistlikumaid stsenaariume – kes teab.

Üks on aga kindel – hasartmängud on erutavad ja kütavad igaühe kirgi, kes selle maailmaga tutvust suvatsevad teha. Kuid ei tasu kunagi lasta sellel kirel ja emotsioonidel endast võitu saada – mängigem nutikalt!

March 20, 2018