Book of Ra Deluxe on üks vanematest internetis levima hakanud slotimängudest, seega pole põhjust imestada, et sel on kogu maailmas palju toetajaid ja fänne. Nagu ka paljude teiste rullikumängude puhul, on ka Book of Ra Deluxe puhtalt õnnemäng.

Samas lubab kõrgem väljamaksete tihedus nautida võidurõõmu pea igaühel, kes korra seda mängu proovida otsustab.

Mängu eesmärk on ühele panuseliinile saada kolm või enam järjestikku paiknevat ühesugust sümbolit, et midagi võita. Kuni te pole mänguga veel lähemalt tuttavaks saanud, soovitame kasutada autoplay režiimi, mis teie asemel rullikuid keerutab. Seda võib kasutama hakata vaid siis, kui olete oma algse panuse vähemalt kahekordistanud ning teate täpselt, mida iga sümbol tähendab ning tunnete ka teisi mängureegleid (hasartmängud online).

Tasuta spinnid
Kui hakkate Book of Ra Deluxe’i või mängu klassikalist versiooni mängima, siis tunnete tõenäoliselt rõõmu võimalusest saada endale tasuta spinne. Just nende ajal on kõige parem võimalus oma algset panust suurendada ning saada seesugune tulemus, millest varem vaid unistanud olete.

Tasuta spinnide võimalus avaneb siis, kui saate vähemalt kolm Book of Ra ehk raamatu sümbolit. Seejärel avaneb automaatselt tasuta spinnide režiim ning mängija võib seda kümme korda järjest kasutada. Asja teeb eriti heaks see, et tasuta spinne võib samas režiimis veelgi juurde saada. Põnev!

Mille poolest mängu versioonid erinevad?
Kui olete tähelepanelik mängija, olete kindlasti märganud, et mängust on kaks versiooni – tavaline ning Deluxe. Mille poolest need siis erinevad? Vastus on lihtne. Deluxe-versioonis on saadaval üks panuseliin rohkem ehk kokku on neid kümme. See suurendab ka võiduvõimalusi.
Samuti on parandatud graafikat ja helikvaliteeti. Väljamaksete tihedus on mõlemas mängus kahjuks või õnneks ühesuurune – 94 protsenti. Mõlemad mängud on fikseeritud jackpotiga, mis tähendab, et suurim võit ei sõltu panuste hulgast või nende suurusest.

Book of Ra Deluxe on alati käepärast – seda võib ühtemoodi mängida nii kasiinodes kui ka nutirakenduste vahendusel. Jääb vaid üle oma õnne proovida!

July 3, 2018