Kasiinomängud pole mingi raketiteadus ja seepärast pole ka esimesel korral online kasiino “virtuaalsest uksest” sisse astudes vaja väga muretseda, kas suudad ikka mängud endale piisavalt hästi ja piisavalt kiiresti selgeks teha.

Kasiinomängud on loodud selleks, et pakkuda inimestele mõnusat ja kerget meelelahutust. Loomulikult on ka rahal oma (oluline) roll, aga kui sead omale eesmärgiks mängida ainult mängurõõmu pärast ja suudad sellest eesmärgist kinni pidada, võid olla kindel, et kõik läheb hästi.

Näpunäiteid algajale online kasiino mängijale

Nüüd anname Sulle mõned näpunäited, mida algaja mängijana silmas tasub pidada.

Esmalt tutvu online kasiino saidiga

Oma peamise online kasiino valimisel loe kindlasti online kasiino saidil leiduvat teavet saidi, selle maksevõimaluste, maksete töötlemise aja, mänguvaliku ja muude omaduste kohta. Online kasiino kohta leiad ka ilma sellega liitumata väga palju kasulikku infot. Pea aga meeles seda, et online kasiino saidil kuvatav teave ei pruugi olla 100% objektiivne. Seetõttu tasub kindlasti otsida lisainfot sõltumatutelt saitidelt, nagu kasiino.com, kus leiad kasiinode arvustusi, mille on kirjutanud inimesed, kellel pole seost ühegi kasiinoga.

https://kasiino.com/online-kasiinod-internetikasiinod/

Pane paika oma eelarve

Otsusta, kui suure raha peale võid ja soovid online kasiinos mängida ning pea oma piiridest kinni. Nii saad Sa vältida liigse raha kulutamist ja mängust rõõmu tunda.

Õpi kasiinomänge tundma enne, kui asud raha peale mängima

Enne slotimängus raha panustamist õpi mäng selgeks. Tutvu mänguga, mida mängida soovid. Loe läbi abiinfo. Paljud online kasiinod, näiteks Optibet, GrandX ja OlyBet, võimaldavad Sul mänge enne raha panustamist ka tasuta proovida. Neid võimalusi kasutades saad täpsemalt tuttavaks mängude reeglitega ja võiduvõimalustega ning väldid teadmatusest tingitud mõttetuid rahalisi kaotusi.

Mängi online kasiinos lõbu pärast

Kui alustad online kasiinos mängimist, pea meeles kõige olulisemat reeglit – mängida tuleb lõbu pärast. Kui tunned, et mäng ei paku Sulle enam naudingut, lõpeta mängimine ja jätka mõnel teisel päeval. Mängimise asemel võid näiteks lugeda kasiino.com lehelt kasulikku teavet Eesti online kasiinode kohta. Vahel on aga parem tegeleda hoopis millegi muuga, mis Sulle naudingut pakub ja mis kasiinost ja kasiinomängudelt mõtted täiesti eemale viib.

Algaja mängijana tasub online kasiinos ja eriti slotimängudes oma raha panustamisel ettevaatlik olla. Vali kindlasti selline online kasiino, millel on Eestis tegutsemiseks vajalik Maksu- ja Tolliameti litsents, sest vaid nii võid olla kindel, et Su raha ja andmed on kaitstud. Tutvu erinevate online kasiinodega ja vali oma lemmikud.

June 2, 2018