Arcade Fortunes, Pirate Plunder, More Monkeys, Atlantis Drive, Running Wilde, Brilliant Sparkle, Arabian Nights, Aliens, Attraction, Beach, Mega Fortune, Silent Run, Hall of Gods jne jne. See nimistu tundub pea et lõppematu ja see on vaid väike osa tasuta online slotiautomaatidest, mis on meist vaid paari kliki kaugusel 24/7.

Võimalused on piiritud

Tasuta mänguautomaadid internetis on piiritu ja põnev meelelahutusmaailm igas eas mängijale. Varasem kogemus pole siin üldse oluline ja eesmärgiks on puhas mängurõõm ilma igasuguse varalise riskita. Püüdsin leida, et kui palju erinevaid selliseid mänge olemas on, aga andsin mingi hetk alla, sest eri riikide kasiinod pakuvad nii palju eriteemalisi mänge, et ei jõua kokku lugeda ega oska ilmselt ka kohe neid kõiki üles leida. Näiteks esimesel suvaliselt ettejuhtunud Eesti online kasiino lehel pakuti juba 22 -e omanäolist tasuta slotimängu ja kui hakata ringi surfama, siis saab kiiresti selgeks, et need mängud alati ei kordu. Kujutan ette, et uusi mänguautomaate avastades ei tohiks kellelgi niipea igav hakata – mängud ei lõpe ega lõpe ja alati on midagi uut, põnevat ja kirjut ja avastada.

Mis on mänguautomaatide mõte?

Osad mängud tunduvadki olevat suunatud pigem lastele – teemad ja tegelased on kohati ülinunnud, justkui multikate karakterid ja ma ei kujuta hästi ette, et täiskasvanud neid mängiksid. Võib- olla eksin siin muidugi räigelt. Samas on osad tasuta mänguautomaadid jällegi justkui suunatud rohkem täiskasvanutele – mängu teemad nt nagu Game of Thrones või Scarface mõjuvad tõsisemalt ja kaalukamalt. Kuigi ega lõppkokkuvõttes pole vahet, et mis tegelased on loodud – slotimängude idee on ikkagi enam – vähem üks ja seesama: keerutada loosirattaid, nautida lõbusaid graafikaid ja helisid ning saada võimalikult palju võidukombinatsioone. Mingis mõttes tundubki mulle, et need tasuta mänguautomaadid on oma helide ja võidukõllide ja keerlevate ratastega kuidagi hüpnotiseerivad ja selles hüpnoosi kaasahaaravuses peitubki nende võlu. Nagu omamoodi transs.

Kuidas neid enda huvides tööle panna?

Kuigi tasuta mänguautomaadid on paljude jaoks puhas mängulust, siis saab ka neid kasutada mängude tundmaõppimiseks ja nendel rohke mängimine võib aidata ka edaspidisel mänguõnne prognoosimisel – juhul kui on tahtmine millalgi ka panuseid hakata tegema ja väikest kasumit teenida. Kuigi üldiselt on tuntud tõde, et kui mängid litsentseeritud kasiinos, siis on nende mänguautomaatide kombinatsioonide tulemused alati täiesti juhuslikud. Kasiinosid kontrollitakse, et see oleks nii ja et keegi ei petaks. Seetõttu muide tasub alati mängida tuntud ja litsentsiga kasiinode lehtedel.

Seega on see tulemuste prognoosimine siiski selline tunnetuse asi ja seda pole veel ühegi süsteemi ega strateegiaga ära tõestatud, et mismoodi mänguautomaatide kombinatsioone ette ennustada saaks. Samas reeglite tundmine ja mängude mõistmine annab ikkagi sulle suure edumaa ja pikalt tasuta mängul mängimine peaks aitama päris palju, kui on soov sama mängu edaspidi ka raha peale mängida.

Head transi nautlemist soovides ja järgmiste postitusteni!

March 1, 2018