Olen viimasel ajal palju pokkeri kohta lugenud ja sattunud ka sellega seoses igasuguste hämmastavate juhtumite ja lugude otsa. Kes on viimases meeleheites oma naise mängu pannud, kes Valge Maja portselani. Tegijal juhtub, eks. Alljärgnevalt mõned väljapaistvamad “saavutajad”, kelle seiklusi tahaksin teiega jagada.

Unustatud Lexus

Leidsin 2008. aasta artikli tuntud pokkerimängijast Isaac Baron’ ist, paremini tuntud PokerStarsis nimega westmenloAA, kes ühte oma järjekordsetest võitudest uue uhke Lexuse sportautoga tähistas. Kihvt! Aga siis, nagu igale noorele pokkeritähele kohane, rullus ta oma tibimagnetiga ühele järjekordsele glämmile peole ja järgmine päev leidis üles küll oma auto võtmed, kuid ei mäletanud enam, kuhu ta auto parkinud oli. Otsis ja otsis, aga siis leppis asjaoluga, et ilmselt on varastatud, tegi politseile avalduse ja arvas, et mis siis ikka. 5 kuud hiljem sai ta aga kõne oma kindlustusfirmalt – murelik kodanik oli raporteerinud Lexusest, mis oli kogu aja sama koha peal seisnud, kuhu Isaac selle parkis. Tüüp oli nii rikas ja purjus, et kaotas oma Lexuse nagu mõni kaotab telefoni.

Ka presidendid mängivad pokkerit

USA 29. president Warren G. Harding (presidendi valitsemisaeg 1921 – 1923) armastas väikese Valge Maja seltskonnaga aeg-ajalt pokkerit mängida. Seltskonnas oli sageli ka kindral Douglas MacArthuri naine Louise, kes paljastas ühe pikantse loo 1943. aastal kirjanikule Betty Bealy’le, kuidas president Valge Maja portselani kindrali naisele maha mängis. Tookord ei olnud küll küsimus olnud raha puuduses, vaid võitja võis ise valida, mida ta auhinnaks soovib. Nii sooviski kindrali naine endale suure kastitäie Valgele Majale kuuluvat hinnalist portselani, mis talle ka koju kätte toimetati. Lugu ise tuli avalikkusele läbi ajakirjanduse ilmsiks alles palju hiljem, 1963. aastal, kuna ilmselt loo toimumisajal ei oleks sellise asja kuulutamisega eriti populaarsust võitnud.

Naine panuseks

Moskvast pärit Andrei Karpov on hea näide mehest, kes ei oska mängu õigel ajal lõpetada. Ta oli nii meeleheitel, et kui tal raha otsa lõppes, pani ta mängu oma naise. See ebatavaline panus ei toonud talle aga õnne ja mängu võitnud Sergei Brodov läks Andrei ukse taha, et oma võit kätte saada. Andrei naine Tatjana oli aga nii alandatud ja vihane, et jättis oma mehe maha ja läkski mängu võitnud Sergeiga koos minema. Üllataval kombel nad ka hiljem abiellusid ja Tatjana on hiljem seda kommenteerinud umbes nii: “Teadsin sel hetkel, et pean oma mehe maha jätma, kuna see kogemus oli minu jaoks niivõrd alandav. Sergei aga oli väga hea välimusega ja meeldiv mees ja nii juhtuski et ta saigi oma “võidu” kätte”.

. . .

Lubasin küll, et jagan siin blogis oma teadmisi, kuidas mängides tulu teenida, aga need lood olid liiga ägedad, et nendest mitte kirjutada.

Järgmine kord siis juba asjalikumatel teemadel ja seniks soovin teile sama suuri või suuremaidki saavutusi, mis ka ühel päeval legendi tasemele võiks tõusta!

February 12, 2018